Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Broušek, Sloup

Sloup 248, 67913
od 650 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Broušek je typický rodinný hotel. Nachází se v městysi Sloup, v severní části Moravského krasu a to asi 100 m od východu ze Sloupsko-šošůvské jeskyně. Ve svém blízkém okolí má všechny zpřístupněné jeskyně – Punkevní, Kateřinská, Výpustek a jeskyně Balcarka. Nabízíme ubytování, stravovací služby, restaurace, možnost využit vlastního parkoviště a dětského hřiště s trampolínou.

Další informace

Naší hlavní snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek. K aktivnímu odpočinku nebo dovolené v Moravském krasu, mohou sloužit dobře značené a upravené turistické a cyklistické stezky nebo upravená stezka pro in-line brusle. V teplých dnech lze využít místní koupaliště. V zimních měsících si zajisté přijdou na své příznivci bílé stopy. Běžkařské trasy bývají upraveny vždy již s příchodem prvního sněhu. Milovníky historie potěší množství zámků a hradů v našem okolí. Doufáme, že na našich internetových stránkách najdete všechny potřebné informace o hotelu i blízkém okolí a že Vás budeme moci u nás přivítat.

 

Nabízíme Vám ubytování ve čtyřech pokojích s maximální kapacitou 14 lůžek.

  • Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením.
  • LCD televizor.
  • Wi-fi – připojení k internetu zdarma.
  • Parkování před hotelem zdarma.
  • V areálu hotelu je k dispozici dětské hřiště s trampolínou.
  • Zdarma možnost půjčení dětské cestovní postýlky (bez lůžkovin) a rychlovarné konvice.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
950 Kč
Jednolůžkový pokoj
650 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.350 Kč
Snídaně
90 Kč
Třílůžkový pokoj
1.100 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Čtyřlůžkové pokoje
1200
Dvoulůžkové pokoje
950
Jednolůžkové pokoje
650
Pětilůžkové pokoje
1350
Třílůžkové pokoje
1100

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV

Restaurace

Naše restaurace je nekuřácká. Kouřit můžete venku na zahrádce nebo ve vstupní hale. Tento prostor je od hlavního sálu oddělen zdí!

Hlavní sál má kapacitu 60 míst, salonek pak 25 míst. Zaměřujeme se především na českou kuchyni a snažíme se, aby byl náš zákazník vždy kvalitně a rychle obsloužen.

V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s obsluhou a kapacitou 40 míst. Její součástí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou.

Rádi pro Vás uspořádáme různé společenské akce, rodinné a firemní oslavy, svatební hostiny a další. Nabízíme denní menu, hotová jídla, speciality či jídla bezmasá. Na Vaše přání Vám připravíme i občerstvení formou rautu.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa