Hotel Probe, Blansko

Husova 1994/1, 67801
od 390 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 600m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Svým charakterem je ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, účastníky sportovních či společenských akcí, školní výlety, tak i pro pracovníky různých firem, dělníky a brigádníky. • nejlevnější ubytování v Blansku • hotelová ubytovna je situována v dostupné blízkosti centra • krátkodobé i dlouhodobé ubytování • slevy při dlouhodobém pobytu • skvělá vybavenost pokojů i společných prostor • blízká vzdálenost k vlakovému i autobusovému nádraží, zastávka MHD u hotelové ubytovny • vlastní parkoviště • restaurace, salonky, sport bar s kulečníkovou hernou

Další informace

Ubytovací kapacita hotelu s výtahem je 250 lůžek ve 150 pokojích s koupelnou a WC. Pro obchodní jednání, bankety a rodinné slavnosti slouží společenské salonky. V sále s kapacitou 80 osob se zajišťují školení, semináře včetně potřebného vybavení. Pro bezpečnost hostů umožňujeme úschovu cenností v hotelovém trezoru a uložení jízdních kol v uzamykatelné Úschovně kol. Zabezpečujeme sportovní využití v areálu s 6-ti kuželkářskými drahami,squash. V dostupné vzdálenosti je nový aquapark a v těsné blízkosti hotelu je přehrada a koupání v lomu, zvláště zajímavém pro potápěče. Krajina chráněné oblasti Moravského krasu nabízí ideální ovzduší a výborně značené cyklostezky. V letních měsících umožňujeme cenově přístupnou rodinou dovolenou. Pro ubytované hosty a skupiny zajišťujeme vstup do jeskyní Moravského krasu.Návštěva jeskyní Moravského krasu je možna po celý rok.

   

Ceny

Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
690 Kč
Jednolůžkový pokoj
390 Kč
Třílůžkový pokoj
920 Kč

Snídaně v ceně


Ubytování 1 noc

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Minigolf
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt

Okolí

Tato oblast patří se svými více než tisíci jeskyněni mezi středoevropský krasový unikát. Na ploše 92 km2 jsou pro veřejnost zpřístupněny čtyři jeskyně –Punkevní, Kateřinská,Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně a hlavně 138,5 m hluboká propast Macocha. Celkový ráz krajiny je dán plošinami s množstvím závrtů, které oddělují hluboké krasové kaňony, tak zvané žleby. Povrchové toky mizí v ponorech do podzemí a protékají rozsáhlými jeskynními systémy. Nejmohutnější z nich je dlouhý 35 km a je nejdelší v ČR. V Moravském krasu se vyskytují unikátní rostlinná a živočišná společenstva. Celé krasové území se protkáno hustou sítí turistických cest. V úsecích uzavřených pro individuální motorovou dopravu v Národní přírodní rezervaci Vývěry Punkvy můžete využít oblíbené cyklistické trasy, v úseku Skalní mlýn – Punkevní jeskyně zase silniční vláčky a mezi Macochou a Punkevními jeskyněmi vyzkoušejte lanovku. Část jeskyní Punkevních a Sloupsko-šošůvských je uzpůsobena i pro návštěvu vozíčkářů.

Mapa

Centrum 600m
Autobus 300m
Vlak 300m
Velká mapa