Hotel Probe, Blansko

Husova 1994/1, 67801
od 390 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 600m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel PROBE se nachází na okraji města Blanska, které je vstupní branou do Moravského krasu. Hotel je vzdálen tři minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží.

Hledáte-li skvělou možnost ubytování v Blansku, jste rozhodně na správném místě. Našim návštěvníkům nabízíme komfortní levné ubytování Blansko za skvělé ceny. Vybrat si můžete z 80 pokojů. Každý z nich má svou vlastní koupelnu a samozřejmě i WC. Na své si tak přijdou jak rodiny s dětmi, tak i turisté, kteří se rozhodli navštívit vstupní bránu Moravského krasu.

V našem hotelu Probe i v naší hotelové ubytovně s výtahem poskytujeme ubytování jak rodinám, tak i jednotlivcům, turistům, účastníkům sportovních akcí nebo školním výletům. Samozřejmě u nás mají otevřené dveře i pracovníci nejrůznějších firem. Nabízíme levné dlouhodobé ubytování v Blansku pro jednotlivce i skupiny. Najdete u nás 80 pokojů s vlastní koupelnou a WC.

Další informace

Ubytování v našem hotelu Probe je vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, účastníky sportovních či společenských akcí, školní výlety, tak i pro pracovníky různých firem, dělníky či brigádníky.

  • Nabízíme nejlevnější ubytování v hotelu v Blansku
  • Hotelová ubytovna je situována v dostupné blízkosti centra
  • Využijte nabídky krátkodobého i dlouhodobého ubytování
  • Při dlouhodobém pobytu poskytujeme slevy
  • Vybavení našich pokojů i společných prostor vás příjemně překvapí
  • Dostupnost k vlakovému i autobusovému nádraží, zastávka MHD se nachází u hotelové ubytovny
  • Pro hosty máme vlastní parkoviště Součástí hotelu i restaurace, salonky, sport bar s kulečníkovou hernou

 Kapacita pokojů: 150 os.

Pokoje: 2 lůžkové, 3 lůžkové

Vybavení pokojů: sprcha, WC

Na ubytovně je k dispozici prádelna vybavena pračkou.

 

Ceny

Cena za osobu
390 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
690 Kč
Třílůžkový pokoj
920 Kč

Snídaně v ceně


Ubytování 1 noc

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravovací služby jsou zajištěny v hotelové restauraci s českou kuchyní a ve Sport baru – společenskozábavním centru ve stylu I. fotbalové ligy s večerním a nočním provozem. Příjemné posezení v tomto středisku je umocňováno sledováním velké video projekce a provozem kulečníkové herny.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Pro obchodní jednání či rodinné akce nabízíme možnost pronájmu společenských salónků. V sále s kapacitou 80 osob můžete pořádat semináře, školení. Ke všemu vám velice rádi poskytneme i příslušné vybavením.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Minigolf
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt

Okolí

Tato oblast patří se svými více než tisíci jeskyněni mezi středoevropský krasový unikát. Na ploše 92 km2 jsou pro veřejnost zpřístupněny čtyři jeskyně –Punkevní, Kateřinská,Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně a hlavně 138,5 m hluboká propast Macocha. Celkový ráz krajiny je dán plošinami s množstvím závrtů, které oddělují hluboké krasové kaňony, tak zvané žleby. Povrchové toky mizí v ponorech do podzemí a protékají rozsáhlými jeskynními systémy. Nejmohutnější z nich je dlouhý 35 km a je nejdelší v ČR. V Moravském krasu se vyskytují unikátní rostlinná a živočišná společenstva. Celé krasové území se protkáno hustou sítí turistických cest. V úsecích uzavřených pro individuální motorovou dopravu v Národní přírodní rezervaci Vývěry Punkvy můžete využít oblíbené cyklistické trasy, v úseku Skalní mlýn – Punkevní jeskyně zase silniční vláčky a mezi Macochou a Punkevními jeskyněmi vyzkoušejte lanovku. Část jeskyní Punkevních a Sloupsko-šošůvských je uzpůsobena i pro návštěvu vozíčkářů.

Mapa

Centrum 600m
Autobus 300m
Vlak 300m
Velká mapa