Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Záložna Boskovice, Boskovice

Masarykovo náměstí 11, 68001
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 290m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Záložna nabízí ubytování v samém centru malebného města Boskovice. Jedná se o jediný hotel přímo na Masarykově náměstí. Díky sve unikátní poloze mají hosté možnost navštívit všechny památky a atrakce, které se v Boskovicích nacházejí.

Další informace

Budova hotelu je nově zrekonstruovaná a samotný hotel je nově vybaven. Proto si můžete dopřát vysoký komfort ubytování. Vybrat si můžete z několika typů hotelových pokojů, které se liší zejména kapacitou.

Ubytování v hotelu je možné v době od 14:00 do 19:00. Kontaktovat nás můžete telefonicky, případně přímo v prostorech restaurace.

V celém hotelu se můžete zdarma připojit k internetu přes naší Wi-Fi. Hosté mohou využívat v době pobytu společnou kuchyňku. Pro cyklisty a motorkáře nabízíme možnost úschovy kol a motorek v uzamčeném a zastřešeném prostoru.
 

Ceny

Cena za osobu
700 Kč
Domácí mazlíček
300 Kč

Služby

Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V naší hotelové restauraci Záložna se specializujeme na tradiční českou kuchyni. Opravdové gurmány potěší nabídka zvěřinových specialit, které k Boskovicím prostě patří. Nabízíme mnoho chutných pokrmů jak pro hosty hotelu, tak pro širokou veřejnost. Těšit se můžete také na týdenní nabídky.

Od května do konce září se můžete uvelebit na zahrádce před restaurací a vychutnat si osvěžující nápoje a výborné jídlo. Po hlavním jídle si můžete dát dezert nebo vynikající točenou zmrzlinu z Opočna.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Boskovice jsou město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 14 km severně od Blanska a 33 km severně od Brna na hranicích Drahanské vrchoviny. Severozápadně od města leží vodní nádrž Boskovice a Přírodní park Řehorkovo Kořenecko.
Ve městě žila velká židovská komunita, která obývala židovské město, ve kterém se zachovalo několik domů, synagoga, židovský hřbitov a jedna původní brána. Na jižním okraji Boskovic se nachází hrad ze 13. století, a také bašta. V Boskovicích je i několik kostelů a zámek.
Boskovice jsou také kulturně atraktivní, koná se zde festival Unijazz, festival Boskovice, festival dechových orchestrů Josefa Růžičky, jarní sraz Velorexů, Hradhouse, Husí slavností, Vánoční jarmark.
I milovníci přírody si přijdou na své v Arboretu Šmelcovna, Westernparku Boskovice nebo pří návštěvě koupaliště, či pohledu z radniční věže. 

Mapa

Centrum 290m
Velká mapa