Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion-ubytovna SB, Boskovice

Dukelská 704, 68001
od 320 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 800m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion – ubytovna SB s celkovou kapacitou 54 lůžek se sociálním zařízením, TV a ledničkou na pokoji, WI-FI, úschovnou kol. Možnost celodenního stravování.Camping s 5 chatkami a možností stanování. Vše se nachází  ihned vedle koupaliště ve sportovním areálu.

Další informace

Penzion-ubytovna hotelového typu s celoročním provozem se nachází v krásném prostředí sportovního areálu Červená zahrada s výhledem na boskovický hrad. Je ideálním místem pro trávení aktivní dovolené, jelikož za přijatelnou cenu nabízí ubytování přímo v centru sportovního dění.

 

Vhodnost využití: pro rodinnou rekreaci, soustředění sportovních klubů , pro ubytování pracovníků firem

Kapacita: 54 lůžek (4× 1/2, 3× 1/3, 3× 1/4, 5× 1/5)

Vybavenost: na pokojích samostatné WC, sprcha, lednička, TV/SAT, wifi, společná kuchyňka se sporákem a rychlovarnou konvicí, společenská místnost, k dispozici je stůl na stolní tenis a místnost na uskladnění kol

Parkování: u hotelu, pro ubytované zdarma

Výhody a slevy: V ubytovně platí rodinné pasy: nad tři noci pobytu je sleva 10 % z ceny ubytování a jeden vstup do městských lázní zdarma.

 

Našim hostům nabízíme v campingu levné ubytování v jedné z pěti prostorných, 4–6 lůžkových chatek, které jsou zrekonstruované a vybavené palandou, stolkem se židlemi a úložnými prostory. Nově vybudované sociální zařízení je společné pro všechny chatky (asi 50 metrů od chatek). V areálu kempu se nachází také kuchyňka s vařičem a společenská místnost.

Ceny

Cena za osobu
320 Kč
Dvoulůžkový pokoj
640 Kč
Plná penze
290 Kč
Polopenze
190 Kč
Snídaně
75 Kč
Třílůžkový pokoj
960 Kč

Služby

Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
54
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
4
Pětilůžkové pokoje
5
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Výdej jídla je ve společenské místnosti. Pro skupiny nad 10 osob je cena za plnou penzi 245 Kč, s druhou večeří 280Kč. Do 9 osob je cena za plnou penzi 290 Kč(snídaně 90 Kč, oběd 100 Kč, večeře 100Kč).

Kongresové možnosti

Firemní akce

Služby Boskovice nabízí možnost konání sportovních soustředění. V blízkosti penzionu - ubytovny SB se nachází zimní stadion, koupaliště a fotbalová hřiště s umělým povrchem i s přírodní trávou. K dispozici jsou i městské lázně ve vzdálenosti cca 500 metrů. Zde se nachází plavecký, rekreační a dětský bazén, parní sauna, ledová sprcha, mořská koupel, relaxační část obsahující parní saunu, finskou saunu, infrasaunu, vířivku a ledovou sprchu s chrličem vody. 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Ubytovna sousedí s nově zrekonstruovaným koupalištěm Červenka, kde mohou návštěvníci trávit letní dny v bazénu, na skluzavkách, tobogánu a ti nejmenší v dětském bazénu. Kromě koupaliště jsou v areálu Červená zahrada tenisové kurty, fotbalový stadion a zimní stadion v letních měsících využívaný na in-line bruslení. Městské lázně s plaveckým bazénem, tobogánem, rekračním bazénem s chrliči a masážními tryskami, vířivkou, finskou saunou, infrasaunou a parní komorou jsou nedaleko.
Vyznavače pěší turistiky jistě potěší skutečnost, že ubytovna leží u značené turistické trasy, takže lze bez problémů dojít na náměstí s nově otevřenou vyhlídkou na radniční věži, k zámku, ke hradu či si projít městský okruh Židovskou čtvrtí se Synagogou a Židovským hřbitovem, navštívit Westernové městečko, nebo se projít po přehradní hrázi…
Autem, nebo na kole po značených cyklotrasách lze navštívit další zajímavá místa v blízkém okolí – Zámek Lysice (10 km), Zámek Letovice (10 km), Zámek Rájec(11 km), Moravský kras (20 km) a další.

Mapa

Centrum 800m
Autobus 300m
Vlak 1.5km
Velká mapa