Ubytování u Macochy - Bed and Breakfast, Vilémovice

Vilémovice 129, 67906
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování v soukromí rodinného domu v malé vesničce Vilémovice (okres Blansko) v severní části Moravského krasu. Prakticky na dosah ruky od nás je  propast Macocha (cca 2 km) a další veřejnosti přístupné jeskyně Moravského krasu nejsou dále než 9 km (Punkevní jeskyně cca 4km kolem propasti Macocha).

Další informace

PRO RODINY

Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi, a to ať už pro jednotlivé rodiny nebo pro kolektivy rodin na společné dovolené. Zvláště pokoje A a apartmán B jsou vhodné pro rodiče s dvěma až třemi dětmi. Rodiče mají oddělený pokoj, ale přitom stále blízko ke svým dětem.

Pro zpestření volného času můžete využít společenskou místnost, pobyt v části zahrady, krytý bazén 6x3m, otevřené ohniště nebo malý přenosný gril, dětský herní prvek s pískovištěm. K dispozici jsou i bedmintonové rakety či pengue nebo drobné společenské hry.

PRO SKUPINY

Jste parta přátel a jedete na společnou dovolenou? Náš penzion by pro Vás mohl být vhodnou volbou zázemí. K dispozici máme až 12 lůžek, větší společnou kuchyň s jídelnou a s tzv. společenskou místností, takže se můžete společně scházet, posedět, atd. a zároveň mít dostatek soukromí na pokojích.

Při rezervaci celého objektu zaplatíte 3.000,- Kč / noc za 12 osob (při pobytu 2 a více nocí, pokud zůstanete jen jednu noc, tak je cena 3.300,- Kč/noc). Za každou další osobu (starší 3 let) bez nároku na lůžko zaplatíte 80,- Kč.

PRO FIRMY

Pro firmy by mohl být objekt vhodný na různé prezentace, firemní akce, firemní pobyty, apod. Ve společenské místnosti je velká plazmová televize, flipchartová tabule, zařídíme vypůjčení data-projektoru a plátna. Jsme schopni zajistit občerstvení dle domluvy. Cena dohodou.


K dispozici máme čtyři "ubytovací jednotky" / pokoje: pokoje A (dva dvoulůžkové pokoje, k nim koupelna a WC), apartmán B (dva dvoulůžkové pokoje, na jednom z nich kuchyňka, k nim koupelna s WC), pokoj C (dvoulůžkový pokoj s lednicí a rychlovarnou konvicí, k němu koupelna s WC) a apartmán D (dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou, k němu koupelna s WC).

Ceny

Apartmán
800 Kč
Cena za celý objekt
3.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Přistýlka
150 Kč
Snídaně
80 Kč

Cena dvoulůžkového apartmánu je 800 Kč. Cena čtyřlůžkového apartmánu je 1200 Kč. Ceny jsou platné pro pobyt více jak dvě noci. V případě pobytu na jednu noc se připočítává 10% příplatek.

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

Pro různé firemní účely, přednášky, hromadné akce atd. je možné zajistit dataprojektor.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Horolezectví
Volejbalový kurt

Okolí

Moravský kras láká svými krásnými krasovými jevy, ať už samotnými jeskyněmi, tak i vápencovými skálami a smíšenými lesy. Kromě návštěvy jeskyní můžete okusit i z historie a kultury - např. zámek Rájec-Jestřebí, Stará huť u Adamova, Větrnný mlýn v Rudici, Rozhledna Veselice, zřícenina hradu Boskovice, zřícenina hradu Holštejn...

V obci funguje půjčovna koloběžek. Pěkné procházky jsou do okolních lesů, blízko je to i do Jedovnic (cca 3km), kde na rybníku Olšovec se děje mnoho akcí během roku.

Tipy na výlety s dětmi: Westernové městečko Boskovice, Lanové centrum Malá dohoda (u Holštejna), koupání v Boskovicích nebo Blansku, ZOO Brno, zábavný park Bongo nebo Bruno v Brně,...

...

Mapa

Autobus 500m
Vlak 10km
Velká mapa