Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Wellness hotel PANORAMA, Blansko

Češkovice 168, Blansko, 67801
od 990 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Wellness Hotel PANORAMA Blansko **** je čtyřhvězdičkový rodinný hotel rakouského typu, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a blanenského aquaparku. Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí.Moravský kras je světově známá krasová lokalita proslulá jeskyněmi, propastí Macochou, jízdami na lodičkách po podzemní říčce Punkvě s krásnou přírodou. 

V objektu je restaurace s NEBESKOU TERASOU s mobilním zasřešením, obsluhované hotelové atrium s ohništěm, výtah, tenisový kurt, zatravněná relaxační plocha. Od dubna do října je v provozu dohřívaný venkovní zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou, chrličem a tobogánkem. Dále jsou klientům k dispozici ruské kuželky, kulečník, malá tělocvična se stolem na ping-pong, společenský sál s barem a tanečním parketem, konferenční sál, jižní sál a 3 další salonky. Ve všech prostorech hotelu je WiFi připojení a internet zdarma. Hotel má velice hezké wellness centrum "VitaLine" (teplý bazén 31°C se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool 36°C, solární louka, Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a voskové zábaly, masáže, suché uhličité koupele, masáže na profesionálním vodním vyhřívaném lůžku, voňavé procedury, thalasoterapie a jiné. Pro nejmenší je hotel doslova dětským rájem. V hotelu je vnitřní dětský koutek, venku houpadla, skluzavky, houpačky, odrážedla, pískoviště,trampolína, kolotoč, dětské hry a hračky. Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma animační programy pro děti i rodiče. U hotelu je rybník a především skvělý zookoutek s oslí rodinkou oslicí Rozárkou, oslíkem Sazínkem,Bertíkem a Amálkou,králíky a morčaty. Děti i rodiče mohou v létě pomáhat o zvířata pečovat. V hotelu je možné na místě dohodnout úschovu vlastních kol (zdarma), projížďky na koních a přijmout doporučení na některý z mnoha turisticky zajímavých cílů v okolí „

Další informace

Hotel má 60 pokojů. Ubytování je možné ve dvou kategoriích. K dispozici jsou zrekonstruované pokoje PANORAMA CLASSIC NEW s fény, digitální LED TV ,minichladničkou, telefonem, převážně s balkonem a rodinná studia tj. vždy dva pokoje se společným hlavním vchodem a společným sociálním zařízením také po kompletní rekonstrukci. TV a telefon je na obou pokojích.

Ve výčtu ubytovací kapacity je zahrnuto i 17 pokojů PANORAMA SUPERIOR ve 3. hotelovém patře.

Pokoje PANORAMA SUPERIOR  jsou vybaveny digit. LED TV, telefonem, lednicí, trezorem, sociálním zařízením a balkonem s exkluzivním výhledem do údolí. Část pokojů PANORAMA SUPERIOR má klimatizaci za příplatek.

Wellness hotel Panorama je ideálním hotelem rodinného typu, v němž se dokonale prolínají 3 možné důvody pobytů. Rekreační, firemní a wellness pobyty.

O JE V CENĚ UBYTOVÁNÍ?
  • - SNÍDANĚ - podávaná formou bohatého bufetu v čase 7:00 - 10:00 hodin
  • - vstup do venkovního dohřívaného bazénu v sezóně (cca duben až říjen dle počasí)
  • - víceúčelové travnaté hřiště
  • - letní animační programy a obří nafukovací skluzavka (červenec + srpen)
  • - dětský mobiliář a hračky (velká trampolína, houpačky, skluzavka, houpadla, pískoviště, odrážedla,kolotoč, dětské hry, knížky aj.)
  • - letní zookoutek s oslí rodinkou - oslicí Rozárkou, oslíkem Sazínkem a jejich malými oslíky Amálkou a Bertíkem ,králíky a morčátky
  • - internetové připojení - WiFi v celém hotelu, na pokojích i pevná linka
  • - parkování u hotelu zdarma

Ceny

Cena za osobu
990 Kč
Cena za sál
3.500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
3.560 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.980 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.490 Kč
Pětilůžkový pokoj
4.450 Kč
Polopenze
280 Kč
Přistýlka
550 Kč
Třílůžkový pokoj
2.640 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Sauna
Masáže
Terasa
Restaurace
Wellness služby
Parkoviště
Bazén
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Rodinné pokoje
Služba praní
Vegetariánská kuchyně
Vířivka
Výtah
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
59
Jednolůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Balkón
Lednička
Trezor
WC

Restaurace

V našem rodinném wellness hotelu Panorama na Češkovicích, založeném v roce 1992, vaříme obyčejně, bez polotovarů a s důrazem na čerstvost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. Do jídelníčku jsme zařadili jídla připravovaná metodou pomalého vaření (sous vide), která je možno objednávat do vyprodání, neboť se připravují několik hodin. Nabídky pro skupiny, hostiny, konference a speciální příležitosti vytvoříme dle individuálních požadavků. Možnosti jsou od teplých a studených bufetů přes slavnostní menu až po tradiční moravská a česká jídla.
Hotel nabízí také bezlepkovou a bezlaktózovou dietu. 

Kongresové možnosti

Firemní akce

Vaše akce a gastroakce

Díky velice dobrým prostorovým možnostem (3 sály + 3 salonků) a rozsáhlému vybavení gastronomickým mobiliářem určeným jak k přípravě, podávání tak i udržování teplých i studených pokrmů, dokážeme svým klientům splnit v podstatě všechna standardní přání při realizaci rodinných oslav, firemních akcí apod.

Hlavní konkurenční výhodou wellness hotelu Panorama je kvalitní a stabilní hotelový personál, který již v minulosti nabíral zkušenosti při realizacích dnes již stovek firemních a soukromých akcí, svateb, grilování a rautů. K vrcholům naší schopnosti splnit náročné požadavky našeho klienta bezesporu můžeme zařadit zajištění košer kuchyně.

Oslavy, společenské akce

V našem hotelu může uspořádat rodinnou oslavu každý, kdo se ji rozhodne realizovat mimo domov. Naše ceny jsou stejné jako v jiných okolních restauracích a často příznivější, než byste v hotelovém zařízení očekávali. Potrpíme si na čistotu, pěkné prostředí a 100% plnění toho, co našim klientům slíbíme. Klienty tyto naše zásady nic nestojí, ale jsou důležité. 

Předností naší nabídky je, že máme kompletní vlastní vybavení pro servis do cca. 300 osob ....a nečiní nám žádné potíže realizovat "párty" venku v našem pěkném hotelovém atriu s využitím luxusní "Nebeské terasy". Umíme realizovat i akce méně standardní, vyžadující s ohledem na zvyky a tradice specifický přístup. Vařili jsme "košer", umíme se vypořádat se specifickými požadavky klientů na kvalitu masa i bezlepkovou dietou. Pro realizaci rautů jsme si vypracovali velice přehledný systém objednání klientem, díky němuž klient ví naprosto přesně "co" a v jakém množství na rautovém teplém či studeném stole bude. Vše je věcí klientova přání, naší kuchařské dovednosti a finančních možností zadavatele.
KonferenceWellness hotel Panorama**** disponuje optimálním prostorným i technickým zázemím pro konference, semináře a firemní akce.To vše včetně gastronomických návazností a prostor pro večerní program a relaxaci.
V hotelu jsou celkem tři sály (konferenční, jižní a společenský s barem, kapacitou dle uspořádání až 140 osob) a 4 další menší salonky. Pořádáte-li akci pro 10 nebo 140 osob, je pro vás prostředí wellness hotelu Panorama dobrou volbou.Zdarma snadné parkování, vynikající naváděcí systém, klidné prostředí, návazné gastronomické, sportovní a wellness služby a OUTDOOR aktivity přímo v areálu hotelu (!)TO JE WELLNESS HOTEL PANORAMA ****
Dataprojektory, projekční plátna, DVD, TV, flipcharty, kvalitní kopírovací stroj, možnost barevných tisků, možnost projekce prezentací na velkoplošných TV, ozvučení .... nic si nemusíte vozit, vše máme ! Absolutní "JEDNIČKOU" pro všestranné využití v rámci firemních akcí je naše "kouzelná" NEBESA TERASA.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 2km
Vlak 2km
Velká mapa