Penzion U Kocoura, Velké Opatovice

Velká Roudka 32, Velké Opatovice, 67963
od 250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Celý objekt je ideální pro celoroční společnou rekreaci několika rodin s dětmi všech věkových kategorií (do 20 osob), dále pro víkendové rodinné pobyty, popřípadě klidnější oslavy nebo školení. U domu je parkoviště pro šest vozidel. V objektu se nachází malý obchod se smíšeným zbožím.

Objekt se nachází v malé vesničce Velké Opatovice - část Velká Roudka na Drahanské vrchovině, asi 50 km severně od Brna, 10 km od Letovic.

Další informace

Ubytování ve 2 samostatných budovách se samostatným vchodem - Penzion „U Puss“ a Chata „The Cat“, každá s 16 lůžky se společným i vlastním sociálním zařízením. V přízemí obou zařízení je společenská místnost (bar, krb, posezení pro 20 osob), plně vybavená kuchyň (lednice, plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), koupelna. vybavení, herna pro děti (stolní tenis, hračky a stolní hry). V podkroví jsou 4 ložnice. ,

Ceny

Cena za osobu
250 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

Ubytování 250,- až 350,- Kč/os./noc (dle počtu osob a délky pobytu); malé pohostinství, možnost večírků, oslav, včetně obsazení části objektu (část A, do 10 osob) nebo celého objektu (do 20 osob) / uzavřená společnost bez obsluhy.

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

V bezprostředním okolí jsou nádherné lesy, které vytváří velké možnosti pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, v zimě pro běžkování. V letním období se nabízí možnost koupání v nedalekém lesním koupališti (Borotín, asi 1,5 km pěšky přes les, neplatí se), dále na novém koupališti ve Velkých Opatovicích (placené), dále vodní nádrž Smolná (u Jevíčka), kde je možnost rybaření (5 km) a krásné koupaliště v Letovicích (9 km).

Mapa

Velká mapa